Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Звіти. Колегії
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна           відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції
       • Освіта для дітей з тимчасово
          окупованих територій


      • Учитель року
      • Атестація
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність
      • Інклюзивна та спеціальна освіта
      • Партнерство в освіті
      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО, ДПА

   Інклюзивно-ресурсний центр № 4
   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:

Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А
Тел.: +38(063)319-78-00
Email: dniprosvita@kmda.gov.ua


Міністерство освіти і науки України

Київська міська державна адміністрація

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дніпровська районна влада

Нова українська школа

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної освіти

Освітня карта Києва

Київський Палац дітей та юнацтва

Український центр оцінювання якості освіти

Київська Мала академія наук

Україна – НАТО

Консультації з громадськістю

Сучасні заклади освіти - 2022На головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 538

Подяка начальнику управління освіти Іваніні Н.В та школі ✓180

   Доброго та мирного часу всім! З початком дистанційного навчання вчителям нарікали, то якісь помилки, то несправедливе виставлення оцінок, то невміння користуватися онлайн-платформами. І дітям разом з батьками було дуже складно перелаштуватися на таке навчання, бо у кожного з батьків є своя робота. Але завдяки начальнику управління освіти Іваніні Наталі Василівні та директору нашої школи √180 Шипоті Любов Іванівні, а також усім вчителям, діти з батьками опанували дистанційне навчання. З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердили Іваніна Н.В. та Шипота Л.І., які під своїм керівництвом організовували людей та разом з ними займаються волонтерством, збирають одяг та готують їжу, як на передову так і для біженців. Багато шкіл нашого району і зокрема наша плели маскуючі сітки нашим ЗСУ. Допомагають усім чим можуть! Я мама чотирьох дітей, які навчаються з першого класу у нашій школі. Хоча вже, тільки троє, найстарша донька ще встигла закінчити школу ( в період, не побоюсь цього слова негативної історії), та навчається в університеті ім.Т.Г.Шевченка, у неї була прекрасний класний керівник Гордієнко Альона Олександрівна. Першим ударом був COVID, всі - вчителі, діти та батьки вчилися перелаштовуватись на дистанційне навчання, другим ударом стала війна...це було не просто та завдяки нашому турботливому, чуйному керівництву в нас все виходить. З найменшю донькою, дякую нашій вчительці Прилуцькій Людмилі Степанівні, не зважаючи на всі складнощі, опанували нову програму НУШ, яка дуже цікава для дітей, корисна з погляду батьків та забезпечена усім необхідним для занять на уроках. Середня донька, закінчує одинадцятий клас у неймовірно організованого та турботливого класного керівника Моключенко Наталі Іванівни, яка у такий скрутний час змогла організувати та забезпечити дітей всім необхідним для закінчення школи. Син мій закінчує шостий клас, який був не простий, як для дітей, батьків, а особливо для нашої, витриманої, справедливої, завжди підтримуючої вчительки Масюк Людмили Петрівни, їй мабуть дісталось найскладніше, тому що наші дітки перейшли від першої вчительки у стані карантину, Матвійків Рузанни Павлівни, це справді людина своєї справи, вона була для них другою мамою. Та й усі вчителі нашої школи, кращі у своїй справі. Можу говорити про кожного вчителя школи багато і довго, і тільки позитивне. Щиро дякую всім і кожному вчителю від першого до одинадцятого класу, щиро дякую нашому директору Шипоті Л.І. за згуртованість колективу, за організацію батьків в підтримці дітей, у цей складний час, щиро дякую Іваніні Н.В. начальнику управління освіти за підтримку та організацію дистанційного навчання, за сприяння в допомозі ЗСУ. Слава Україні!
    З повагою мама чотирьох дітей Малярик Олена Володимирівна.


Контакт: Олена
Подяка вихователю днз 404 Прокопенко Анні Борисівні

 Доброго дня! В час, коли батьки, майбутніх дошкільнят, шукають відгуки про садочки і вихователів, хочеться написати вдячність і порекомендувати наш садочок #404 та наших улюблених вихователя Прокопенко Анну Борисівну і помічника Валентину Олексіївну! Це Люди, які ваших дітей будуть любити, як своїх, турбуються і знаходять «ключик» до усіх без винятку діток! Анна Борисівна, це педагог і Людина з великої літери! Кожна дитина зі своїм характером і своїми звичками почувається під її крилом, як вдома з мамою! А знання, які кожного дня, маленькі дітки приносять додому, вражають і дивують, мій непосидючий і не завжди слухняний син, кожного дня йде до садочку бо там цікаво займатись і все це без тиску і без сліз, це все тому, що Анна Борисівна, цікаво розповідає, пояснює! Вважаю, що саме таких педагогів і освітян необідно цінувати і поважати, саме такі мають бути вихователі! Хотілося б, щоб і держава зуміла на достойному рівні оплатити цю нелегку працю! Батьки, які отримають запрошення до садочку #404 і вихователя Прокопенко Анна Борисівна, знайте, вам пощастило!) а ми, випускники, щиро дякуємо за любов, турботу, доброту, знання і терпіння!!!


Контакт: Леся
Подяка ДНЗ 261

 У нас був чудовий садочок, і прекрасні вихователі Ольга Петрівна і Тетяна Миколаївна. Завжди чуйний колектив, турботливі, уважні до дітей, моя дитина була завжди доглянута і щаслива. Вихователі роблять величезну роботу, свята нам організовували, завжди попереджали, говорили про все, сумлінно доглядали, у нас і свята державні радісні, і свята чаювання, дитяча йога-фізкультура, ми були раді відвідувати садочок, а головне я була спокійна за свою дитину! Ми пішли в садочок до 2 років, адаптація проходила не легко, вихователі мені робили фото і відео, за проханням що і як зараз, прислухалась коли ми вирішували питання логопедичні, я бачила як все з любов'ю, увагою і повагою відбувається. Щиро вдячна кожному з колективу і директору і вихователям, поварам, няням, нашому охоронцю які підстраховували, допомагали, зустрічали, були поруч і я відчувала що ми в одному човні і на одному боці! Для мене, як для мами дуже важливо було бачити таку віддачу, ставлення і старання по відношенню до своєї дитини! Нехай і далі у вас буде добре, будуть такі чуйні люди, педагоги, вихователі, тепла і розвитку садочку!


Контакт: Тамара
Про харчування в дошкільних закладах освіти

 Шановні колеги. Так колеги, бо я також працюю в освіті. Моя дитина відвідує садок. Скажіть будь ласка, як так що за місяць нам возять 3 види крупи та буряк з морквою. Що це за меню, коли у дитини вже болить шлунок від каш. Діти голодні. Так вони не привчені їсти каші та сиру моркву тричі на день. Де перець? Де капуста? Де авокадо? Де банани? Де кус кус? Де гречка? Де квасоля? Де свинина? Як це так. В інших районах поставку продуктів вже організували з грудня місяця. А у нас як завжди. Картки недороблені. Меню погане, не продумане. Жалко моїх дітей, жаль кухарів, які руками та вінчиком збивають яйця. Чому не завезуть обладнання. Це ж садочок у столиці? Це просто жах. Крик душі. Будь ласка змінить щось. Батьки платять шалені гроші, а діти їдять погано. Вони не стануть здоровішими від булгура та пшениці. У них будуть хвороби ЖКТ. Дуже сподіваюсь на ваш професіоналізм.
Контакт: Не важливо

Відповідь: 
 Шановна колего!
 З 01.02.2022 року відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305 «Норми харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» заклади дошкільної освіти Дніпровського району розпочали працювати за примірним чотиритижневим сезонним меню на зимовий період для організації триразового харчування дітей у закладах дошкільної освіти, що розроблене робочою групою керівників закладів освіти Дніпровського району та погоджено Державною службою України з питань харчових продуктів та захисту споживачів з урахуванням Збірника рецептур, затвердженого Державною установою «Інститут громадського здоров’я  ім. О.М. Марзєєва НАМН України».
 Меню спрямоване на формування здорових харчових звичок у дошкільнят з дитинства і відповідає сучасним принципам здорового харчування, рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я та Міністерства охорони здоров’я України.
 У грудні та січні відбувалося постачання продуктів харчування закладам дошкільної освіти відповідно до укладених договорів.
 Матеріально-технічна база харчоблоків ЗДО району постійно оновлюється. У 2021 році  ЗДО району отримали інвентар на харчоблоки відповідно до вимог системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. Оновлення матеріальної бази та капітальні ремонти харчоблоків ведуться управлінням освіти планово та систематично.
 Моніторинг харчування дітей у ЗДО району свідчить, що більшість дітей із задоволенням з`їдають їжу, що готується у закладах дошкільної освіти.
 Але разом з тим, навіть якщо всі заклади мають меню погоджене Держпродспоживслужбою, продукти харчування, це не завжди означає, що всім дітям смакує, оскільки смак страв залежить від того, як організовано харчування у закладі освіти адміністрацією, від професійності кухаря, який готує, подачі і температури подачі страв, від харчових звичок дітей, які формуються у родині. Необхідно спільними зусиллями формувати здорові харчові звички у дітей, як у садку так і в родині.
 Якщо Ви вкажете номер закладу освіти, ми зможемо вивчити ситуацію у закладі і відповісти на ваші питання більш конкретно.
 І до речі, булгур – це одна з найбільш корисних круп в світі, виготовлена з пшениці твердих сортів. Вона містить більше рослинного білка, клітковини і мінералів, ніж м’які сорти. Каша з булгуру — цінне джерело Mg, Mn, Fe, а також вітамінів групи B, антиоксидантів і фитонутриєнтів. Залізо запобігає анемії, а тіамін стимулює мозкову активність. Речовини зменшують запалення, захищають від вільних радикалів, знижують «шкідливий» холестерин, покращують травлення, зміцнюють імунітет. Висока харчова цінність булгуру робить його повноцінною альтернативою рису або кус-кусу. 

 З повагою
Людмила Ларіонова,  провідний інспектор РУО


Контакт: 0968830805
Подяка ДНЗ №404

  Хочу виразити слова подяки ДНЗ № 404. Моя дитина щодня приймає нові виклики і досягає успіху, все завдяки вихованню та навчанню прекрасних майстррів своєї справи, які працюють у ДНЗ № 404 на чолі з прекрасним завідувачем Ніною Іванівною, під керівництвом якої заклад завжди з чистою та охайною територією кожного ранку приймає наших діток. Окрему подяку, яку неможливо висловити звичайними словами, хочеться виразити вихователю Валентині Олександрівні, яка вкладає все своє серце і душу в кожного свого вихованця. Дивовижно, чого можна досягти за допомогою правильного вчителя. Щиро дякую вам за вашу самовіддану та невтомну працю!!!!


Контакт: Кравець А
Залишити відгук

Тема:
Контакт:
Текст:
 
    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

© 2009-2022. Інформаційна підтримка IT-SOURCE