Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Звіти. Колегії
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна           відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції
       • Освіта для дітей з тимчасово
          окупованих територій


      • Учитель року
      • Атестація
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність
      • Інклюзивна та спеціальна освіта
      • Партнерство в освіті
      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО, ДПА

   Інклюзивно-ресурсний центр № 4
   Інклюзивно-ресурсний центр № 13
   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РАДА «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:

Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А
Тел.: +38(063)319-78-00
Email: dniprosvita@kmda.gov.ua


Міністерство освіти і науки України

Київська міська державна адміністрація

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Дніпровська районна влада

Нова українська школа

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної освіти

Освітня карта Києва

Київський Палац дітей та юнацтва

Український центр оцінювання якості освіти

Київська Мала академія наук

Україна – НАТО

Консультації з громадськістю

Сучасні заклади освіти - 2022На головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 1032

29/11/2023  |  Музейний урок «З добром у серці, з Україною в душі»

Читаючи про Ілона Маска та Стіва Джобса, замислюєшся: чи були в історії України люди, від біографій яких паморочиться в голові та перехоплює подих? Так, були. І чимало.
З нагоди Всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок у музеї Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського відбулися уроки «З добром у серці, з Україною в душі».
Учні 5-6 класів дізналися про ініціативу #ЩедрийВівторок, про день, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.
Основна частина уроку була присвячена відомим українським підприємцям   минулого, які не лише вміли вести успішний бізнес, а й були меценатами та шанувальниками українства, зробили вагомий внесок у збереження та розбудову Української держави.
Разом дійшли висновку, що добро – це наша культурна спадщина, а благодійність – це частина ДНК українців, про що свідчить наша історія.
Насамкінець згадали добрі справи та благодійні ініціативи, до яких долучався Український колеж ім. В.О.Сухомлинського протягом 2023 року та створили дошку благодійності.

 

докладніше...

29/11/2023  |  СПЛЕТИ МАСКУВАЛЬНУ СІТКУ – ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ ВОЇНУ!
Лідери учнівського самоврядування закладів освіти Дніпровського району – РАДА «ДНІПРО» – ініціювали та активізували серед шкіл патріотичну акцію «СПЛЕТИ МАСКУВАЛЬНУ СІТКУ – ЗБЕРЕЖИ ЖИТТЯ ВОЇНУ!»»
Майданчиком, де була сплетена перша зимова сітка, стала спеціалізована школа №98! Ініціатором проєкту виступив Максим Гаврасієнко, президент СШ №98, голова громадського департаменту РАДИ «ДНІПРО».
Майстер-клас по плетінню сіток провела для лідерів педагог-організатор спеціалізованоїшколи №98! Вчилися нарізати тканину та створювати саме полотно сітки!
Окрема вдячність волонтерам та представникам 3-ї окремої штурмової бригади за надані матеріали для плетіння сіток! Євгеній Суханов дякуємо дуууже за співпрацю!
Отож, друзі! НАВІТЬ 5 ХВИЛИН, ЗАТРАЧЕНИХ НА ЦЮ СПРАВУ, НАБЛИЖАТИМУТЬ НАС ДО НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!!!
Тож сподіваємося, що акцію лідерів підхоплять у закладах освіти району!
Тільки усі разом ми ПЕРЕМОЖЕМО клятого москаля!
Слава Україні!
Героям Слава!
Все буде Україна!

 

докладніше...

28/11/2023  |  Початок освітнього процесу у Середній загальнооосвітній школі І-ІІІ ступенів № 66 м.Києва.
Як і у всіх закладах освіти Дніпровського району щодня проходить загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
А також - звучить Державний Гімн України , до виконання якого долучаються учасники освітнього процесу.

 

докладніше...

27/11/2023  |  Початок освітнього процесу у Середній загальнооосвітній школі І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва

Як і у всіх закладах освіти Дніпровського району щодня проходить загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
А також - звучить Державний Гімн України, до виконання якого долучаються учасники освітнього процесу.

 

докладніше...

27/11/2023  |  «Ми пишаємося тобою, Україно!»

24 листопада в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського відбувся патріотичний захід «Ми пишаємося тобою, Україно!» для учнів 2-4 класів.
Діти захоплено слухали розповіді про природні дива України, брали активну участь у вікторині, дізналися неймовірно цікаві факти, про які майже ніхто не знає.  Вкотре переконалися, що наша країна – надзвичайна! Ми пишаємося тобою, Україно!

 

докладніше...

25/11/2023  |  Пам’ятаємо!Єднаємося!Переможемо!

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 і 1946-1947 років. Метою злочину було знищення українського народу як національної групи.
Через 90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову – знищити українську націю як таку. Для цього окупанти масово вбивають і депортують українців, руйнують міста.
Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви вшановані.
В умовах нинішньої російської агресії наша пам’ять про Голодомор 1932-1933 років є чинником суспільної мобілізації українців і світової спільноти для протидії агресору.
Долучімося сьогодні о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадаймо про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

 

докладніше...

25/11/2023  |  Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Основне завдання акції – привернення уваги суспільства до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.
Дати початку та завершення Акції символізують поєднання у цьому періоді превентивних та пізнавальних заходів щодо запобігання та протидії насильству, особливо стосовно жінок, та захисту прав людини, адже упродовж шістнадцятиденного періоду акції відзначається 8 важливих дат. З-поміж них: Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, Всесвітній день боротьби зі СНІДом, Міжнародний день боротьби з рабством, Міжнародний день волонтера, Міжнародний день людей з інвалідністю, Міжнародний день прав людини. Вони створюють символічний ланцюжок, що означає: будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.
Отже Акція «16 днів проти насильства» це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

 

докладніше...

24/11/2023  |  Заклади освіти Дніпровського району продовжують підтримувати та допомагати нашим Захисникам
Зі щирою вдячністю заклади освіти Дніпровського району продовжують підтримувати та допомагати нашим Захисникам. Ця підтримка різна, в силу можливостей, але щира і палка.
Так, учні СЗШ № 180 разом з батьками долучилися до виготовлення окопних свічок. Кожен, хто виготовив свічки, мав також можливість написати побажання, яке обов'язково знайде адресата.
А у СШ № 98 відбулась зустріч із лідерами учнівського самоврядування Дніпровського районуприсвячена підтримці наших Героїв. Учні взяли участь у плетінні маскувальних сіток, виготовленні окопних свічок та виготовленні листів військовим.
Навіть маленька добра справа - це крок на шляху до реалізації великої мети. Тому турбота про воїнів ЗСУ - це вогник, що зігріває у нелегкий час. Слава Україні!

 

докладніше...

24/11/2023  |  Початок освітнього процесу у Спеціалізованій школі № 65 м.Києва
Як і у всіх закладах освіти Дніпровського району щодня проходить загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
А також - звучить Державний Гімн України, до виконання якого долучаються учасники освітнього процесу.

 

докладніше...

24/11/2023  |  Оздоровлення на Івано-Франківщині
Ментальний стан українців, зокрема наших дітей, зараз не дуже стабільний. Така нестабільність – нормальна реакція на ненормальні обставини, у яких живуть українці вже другий рік поспіль. Тому ми шукаємо й використовуємо будь-яку можливість для того, щоб переключити увагу наших дітей. І оздоровлення в гірській місцевості України - це саме те, що треба!
36 учнів НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва разом із учителем історії перебувають наоздоровленні в дитячому таборі «Карпатські зорі» в місті Косів Івано-Франківської області.
Косівщина – мальовничий куточок Гуцульщини, край високих гір, стрімких потоків, чистого повітря, працьовитих і завзятих людей. Своєрідність краю, краса його природних ландшафтів, багатий тваринний і рослинний світ, унікальна скарбниця природних екосистем, де збереглися рідкісні реліктові види флори і фауни, і, як ніде в Україні, - народні звичаї та традиційна побутова культура.
У НВК сподіваються, що чисте гірське повітря, неймовірні краєвиди, піші прогулянки, насолода від спілкування, нові друзі, позитивні емоції принесуть не тільки задоволення, а й користь юним еконадцям.

 

докладніше... 

 

 
    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

© 2009-2023. Інформаційна підтримка IT-SOURCE