 Міжнародний фестиваль мистецтв Учениця 4-Г класу Ліцею №209 «Сузірʼя» Дніпровського району міста Києва Серафіма Коченкова гідно представила Україну на Міжнародному фестивалі мистецтв, що відбувся в Іспанії, у мальовничому містечку Льорет-де-Мар.
Виступ юної талановитої учасниці проходив на головній площі міста серед яскравої атмосфери творчості та міжнародного мистецького єднання. Особливою честю стала можливість виступити на площі Святої Марії на величній горі Монсеррат — локації, де свої номери презентували найкращі колективи фестивалю.
Разом із талановитою молоддю Серафіма презентувала українську культуру світові, даруючи глядачам частинку незламної української душі.
Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації вітає Серафіму Коченкову та бажає натхнення, творчого розвитку й нових яскравих перемог!
|