Жан-П‘єр Карон, банкір, співзасновник "Благодійного Фонду "Софія"" (Україна), автор книги «Гроші, гроші, етика…», консультант в області управління (змінами) розвитком людей і організацій зустрівся зі старшокласниками спеціалізованої школи-інтернату №14 та завітав до управління освіти.
«ЗМІНИ ніби 2 ноги, а Ви не можете ходити без двох ніг», — такими словами Жан-П‘єр Карон описав свою модель розвитку організації, якою він успішно користується останні 30 років. Цей підхідбазується на трьох основних фазах: піонер (pioneer), диференціація (differentiation) та інтеграція (integration), які поступово переходять одна в одну. «Ви чекаєте доки фрукт доспіє, щоб його з’їсти. Багато компаній чекають занадто довго і вчасно не переходять на третю фазу. Тоді «фрукт» перезріває. І це стає проблемою», — зауважив Жан-П‘єр Карон.
Разом з Наталією Іваніною, начальником управління освіти, Тамарою Манько, директором спеціалізованої школи-інтернату №14 , педагогами, батьками обговорили та інколи і подискутували навколо різних аспектів управління в освіті: моделі, способи оцінки результатів та мотивації. Поцікавилися у Жан-П‘єра практичними порадами в організації працівників та компаній в цілому. Жан-П‘єр Карон на своєму досвіді демонстрував, що на управління впливає навіть такий фактор як людський темперамент. Зі свого 12-річного досвіду роботи в якості менеджера з розвитку в METRO Group, пан Жан-П‘єр розповідає, що успішний результат можливий тоді, коли зростає загальна мотивація людей.
Наостанок обмінялися сувенірами та книгами. Жан-П‘єр подарував свою книгу «Гроші, гроші, етика….» Наталії Іваніні та зазначив, що зростання — це кількісне поняття, розвиток — це кількість та якість!