Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Звіти. Колегії
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна          відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції

    Науково-методичний центр
      • Склад РНМЦ
      • Вчителю-предметнику
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність.
         Інклюзивна освіта.
         Партнерство в освіті

      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО, ДПА

    Інклюзивно-ресурсний центр № 4
   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:
Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А

 Тел.: +38(044) 332-46-70

&_50-річчя Дніпровського району

Перспективний план розвитку мережі закладів загальної середньої освіти Дніпровського району м. Києва на період 2019-2022 років

_ Нова українська школа\

Тестування керівників закладів освіти з якими планується переукладання контрактів у 2018 році

Проведення весняних толок в закладах освіти Дніпровського району

Співпраця з правоохоронними органами з питань правової освіти

Національно-патріотичне виховання юного покоління

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2016»

Партнерство Відкритий уряд

Україна - НАТО

Протидія корупції

Гранти Київського міського голови

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Консультації з громадськістю

Реконструкція школи № 42 Дніпровського районуКиївська міська державна адміністрація

Дніпровська районна влада

Міністерство освіти і науки України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Урядовий партал для юних громадян

Київський Палац дітей та юнацтва

Український центр оцінювання якості освіти

Київська Мала академія наук

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Центр моніторингу столичної освіти

Інклюзивна освіта: база даних освітніх, медичних і соціальних послуг

Світ Молоді - сайт для розумних школярів, прогресивних вчителів та турботливих батьків

_Табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти м. Києва влітку

Видавництва РАНОК

Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

 Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2020»

Class IDEЯ 2018

Інноватика в сучасній освітіНа головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  
Для звернень громадян Для звернень
Інформатика 2019-2020 н.р.

Київські учнівські олімпіади з інформатики 
прийом заяв на участь у ІІІ етапі   

 Київські учнівські олімпіади з інформаційних технологій 
йом заяв на участь у ІІІ етапі   

 
24/02/2020 Для вчителів інформатики, методистів,  працівників ІКТ ОІППО, вчителів початкових класів, керівників шкіл

20/02/2020  Шановні колеги! Опубліковано завдання ІІІ етапу олімпіади з ІТ "Комп'ютерна графіка"! У зв'язку з виявленими недоліками у формулюванні завдань, о 12.00 20 лютого 2020 року опубліковано остаточну редакцію завдань ІІІ етапу олімпіади - див. http://www.kievoit.ippo.kubg.edu.ua/kievoit/graph/graph2020.html

 

12/02/2020 Шановні колеги, для вас лист О.Б.Рудика: "Наприкінці грудня я надіслав у РНМЦ листа з повідомленням про те, що починаючи з цього навчального року і на олімпіаді з інформатики, і на олімпіаді з інформаційних технологій (в усіх номінаціях) буде використано систему ejudge для подання робіт учасниками. Тоді ж було було надано можливість тренуватися у надсиланні файлів. Щодо олімпіади з інформатики все гаразд: учні мали можливість тренуватися і на нашому сервері, і на сумському. Якщо й були ті, хто вперше почув про це, то вони цього не показували. При проведенні олімпіади з ІТ у номінації "Офісні технології" у мене склалося враження, що більше половини учасників уперше зіткнулися з цим ПЗ. Для мене це не було несподіванкою, бо я попередньо переглядав перелік надсилань при тренуванні. Але мене здивувала позиція дорослих (вчителів, керівників команд, методистів - не знаю, на якому рівні трапився збій в кожному з районів), яка призвела до того, що дехто з учнів навіть не зміг подати частину завдання, бо помилково використав надані спроби подання або не спостерігав за часом сервера. Не врятувало ситуацію й те, що я особисто двічі (!) говорив про необхідність лише по одному разу надсилати файли і пильнувати за серверним часом. Вже не кажу про стрес більшості учасників, який заважав їм виконати завдання найкращим чином.
  Звертаюся до Вас з уклінним проханням довести до відома учасників усіх наступних олімпіад з ІТ про необхідність знайомства з настановами - див. http://www.kievoi.ippo.kubg.edu.ua/kievoi/ejudge/pupil/index.html і проведення тренування у надсиланні файлів - я відновив можливість цього  після апеляції 10 лютого.
--
З повагою, Олександр Рудик

 

27/01/2020 Зацікавленим учетелям та учням: Шановні колеги! Повідомляю, що на стартовій сторінці сайту kievoi опубліковано посилання на Лист ІМЗО від 24.01.2020 № 221/10-177-211 щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Мобільна робототехніка» 14-17 травня 2020 року, реєстрація до 30 квітня 2020 року. У рамках олімпіади буде проведено змагання для школярів, які займаються у гуртках робототехніки й програмування.  


 

27/01/2020 Шановні колеги! Повідомляю, що усі учні київських ЗЗСО 1 і 2 лютого на олімпіаду їдуть на вул. М.Тимошенка 13Б


 

03/01/2020 ,,,, і знову лист від Рудика О.Б. "Шановні колеги! Кінцівку оголошення від організаційного комітету на сайті kievoi змінено на таке:  На ІІІ етапі буде використано зовнішній сервер ejudge. З метою тренування взаємодії з ejudge створено тренувальне змагання з вільною реєстрацією. Учасники повинні самостійно перейти на сторінку "Тренувальний тур III етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики 2020" і дотриматися опублікованих там вказівок. Інакше кажучи, змагання створено і вже можна тренуватися. Прошу довести це до відома зацікавлених учнів і вчителів. -- З повагою, Олександр Рудик"

 

01/02/2020 Шановні колеги! На початку стартової сторінки сайту kievoi опубліковано таке: Оголошення від журі ІІІ етапу: посилання на ресурси для підготовки до олімпіад з інформатики Прошу донести це до відома усіх зацікавлених учнів і вчителів.

 27/12/2019 Шановні колеги, ось такі два листи прислав Рудик О.Б.:

Шановні колеги!
Оголошення на стартовій сторінці сайту kievoi (олімпіада з інформатики) доповнено такими словами: "На ІІІ етапі буде використано зовнішній сервер ejudge. Для зручності учасників ІІІ етапу та з метою тренування в системі ejudge буде створений тренувальний контест на одному з таких серверів з вільною реєстрацією. Учасники повинні будуть самостійно провести реєстрацію, надавши адресу своєї електронної пошти. Посилання буде опубліковано на цьому місці, щойно таке тренування стане можливим." Прошу повідомити про це усім зацікавленим учням і вчителям

Шановні колеги!
Повідомляю, що оновлено стартові сторінки сайтів kievoi та kievoit з посиланнями на наказ про ІІІ етап, нові умови проведення та оновлений порядок проведення. На початку сторінок є повідомлення для охочих взяти участь у ІІІ етапі олімпіади поза заявками районів. Це повідомлення містить посилання на заяви і настанови учаснику ІІІ етапу олімпіади щодо використання ejudge, які потрібно прочитати усім учасникам, і пройти відповідне тренування незалежно від того, яким чином вони потрапили на олімпіаду. З метою підвищення ефективності роботи журі за рахунок перенесення початку роботи на годину-півтори раніше передбачено використання ejudge на всіх 5 олімпіадах. Але потрібно бути готовим до загрози проведення олімпіад за старим сценарієм, якщо будуть технічні неполадки (сервер "впаде" або вийде з ладу блок живлення, як це було пару років тому).
 Прошу донести це повідомлення до всіх зацікавлених - і учасників, і їхніх наставників. З формальної точки зору за інформаційну підготовку відповідає керівник команди, але краще, щоб учителі проконтролювали завчасне й уважне ознайомлення учнів з нововведеннями. В останній день це зробити буде неможливо. Ніяких попередніх реєстрацій охочих поза заявками районів ні на сайті, не очно (як було раніше) не буде. Допускати до участі будуть лише при наявності заяви певної форми.
 На жаль, лише сьогодні отримав повідомлення про підписання наказу про проведення ІІІ етапу олімпіад. Тому лише сьогодні мав право надіслати це повідомлення.
--
З повагою,
Олександр Рудик

17/12/2019 Шановні колеги! Прошу донести до відома майбутніх учасників олімпіади з Веб програмування, що на олімпіаді рекомендується не використовувати застарілу табличну верстку. На міському етапі роботи у табличній верстці  розглядатися не будуть!

 

15/11/2019 Прошу ознайомитися з Листом Григорія Гогерчака, методиста ІППО КУБГ

07/10/2019 Колеги, будь ласка, здайте інформацію якщо ви до сих під її не здали на 10.09.2019 року. Дякую.

04/09/2019   Дані які необхідно здати в електронному вигляді на PolevoyAG@ukr.net до 10.09.2019  

28/08/2019 Повідомлення від Рудика О.Б. "Шановні колеги! Наприкінці стартової сторінки сайту kievoit опубліковано посилання на форму анкети вчителів, охочих проводити підвищення кваліфікації вчителів інформатики  див. https://docs.google.com/forms/d/e/

1FAIpQLSfvrPPowpWtB5XYwhzIjfSZbDZ2
9AKL6SDIEF87msR1hPWg8A/viewform
 
Прошу довести це повідомлення до відома вчителів Вашого району, що мають достатній досвід, яким бажають поділитися з
колегами. На жаль, ми вимушені повторно провести таке опитування з метою деталізації часу й днів, коли можливо буде провести такі заняття. 

Наказ РУО № 216 від 07.10.2019 Про проведення І (шкільного) та II (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 навчальному році  

ЗАВДАННЯ та ГРАФІК
проведення II (районного) етапу учнівських олімпіад
з інформатики та інформаційних технологій
у 2019-2020 навчальному році


з/п

Предмет олімпіади

Дата, день, час початку

Місце проведення, адреса та дислокація закладів освіти

Завдання на олімпіаду

ПЕРЕМОЖЦІ

КОМАНДА
НА ІІІ ЕТАП

1

Інформаційні технології в номінації «Комп`ютерна графіка»
(6-11 кл.)

17.11.2019
неділя
10:00

Технічний ліцей
вул. Тампере, 9
(31, 98, 146, інт14, ТЛ)

НВК № 141 «ОРТ»
бул. Ігоря Шамо, 5
(30, 81, 120, 125, 129, 136, 141, 158, 184, 191, 209, 228, 258, Домінанта, РЛ)

Ліцей № 208 вул.О.Туманяна, 2
(66, 99, 148, 167,
гімназія А+)

Український колеж ім. В.О.Сухомлинського
вулиця А.Шептицького, 5-А
(128, 180, 201, 265, 272)

 

Склад фахового журі
та апеляційної комісії

До уваги журі: перевірка та оцінювання робіт відбудеться
в НВК № 141 «ОРТ»
о 15:00  17.11.2019

Завдання

 

НАКАЗ

 

КОМАНДА
НА
ІІІ
ЕТАП

2

Інформатика
(програмування)
(8-11 кл.)

23.11.2019
субота
10:00

Технічний ліцей
вул. Тампере, 9
 (НВК 30(3), 31(3), 98(1), 99(1), НВК "Домінанта"(5), Технічний ліцей(24))

Ліцей № 208
вул. О.Туманяна, 2
(гімназія Академія+(5), Колеж 272(3), Русанівський ліцей(7), ліцей 208(14))

Русанівський ліцей
бул. І.Шамо, 17-А
(гімназія 136(2), гімназія 191(3),
НВК 209(3),
ліцей 208(7),
Русанівський ліцей(13))

 

Склад фахового журі
та апеляційної комісії

До уваги журі: перевірка та оцінювання робіт відбудеться в Технічному ліцеї
о 15:00  23.11.2019

Завдання

 

НАКАЗ

 

КОМАНДА
НА
ІІІ
ЕТАП

3

Інформаційні технології в номінації «Комп`ютерна анімація»
(6-11 кл.)

01.12.2019
неділя
10:00

Технічний ліцей вул. Тампере, 9
(31(2), 98(3), 99(6), 120(1), 167(1), Технічний ліцей(15), інтернат 14(1))

НВК № 141 «ОРТ»
бул. Ігоря Шамо, 5
(гімназія 136(1), гімназія 191(1),
180(3), 201(1), 228(1), 258(10), 265(11), Домінанта(4), Руанівський ліцей(1), НВК 141 ОРТ(7))

Склад фахового журі
та апеляційної комісії

До уваги журі: перевірка та оцінювання робіт відбудеться в в НВК № 141 «ОРТ»
о 15:00  01.12.2019

Завдання

 

НАКАЗ

 

КОМАНДА
НА
ІІІ
ЕТАП

4

Інформаційні технології в номінації «Офісні технології»
(8-11 кл.)

07.12.2019
субота
10:00

Технічний ліцей вул.Тампере,9
(31(10), 66(7), 103(1), 120(2), 129(5), 167(4), 180(1), 184(3), Академія+(2), Технічний ліцей(13))

НВК № 141 «ОРТ»
бул. Ігоря Шамо, 5
(30(9), 136(3), 191(1),
195(3), 209(13), 258(5), 265(3), 325(4) Домінанта(23), Русанівський ліцей(3), 141 ОРТ(7))

 

Склад фахового журі
та апеляційної комісії

До уваги журі: перевірка та оцінювання робіт відбудеться в Технічному ліцеї 
о 15:00 07.12.2019

Завдання

 

НАКАЗ

 

КОМАНДА
НА
ІІІ
ЕТАП

5

Районна олімпіада «Сходинки до інформатики»
(тільки для 4 кл.)

17.12.2019
вівторок
15:00

НВК «Домінанта»
вул. Юності, 3
(всі заявлені заклади освіти Дніпровського району) 

Склад фахового журі
та апеляційної комісії

До уваги журі: перевірка та оцінювання робіт відбудеться в НВК «Домінанта» 
о 16:00 17.12.2019

 

Завдання

 

НАКАЗ

6

Інформаційні технології в номінації «WEB-програмування»
(6-11 кл.)

Шановні колеги! Прошу донести до відома майбутніх учасників олімпіади  що на олімпіаді рекомендується не використовувати застарілу табличну верстку. На міському етапі роботи у табличній верстці  розглядатися не будуть!

21.12.2019
субота
10:00

Технічний ліцей вул.Тампере,9
(31(6), 98(2), 99(4), 120(5), 167(1), 180(2), Технічний ліцей(26)) 


НВК № 141 «ОРТ»
бул.ІгоряШамо,5
(30(2), 129(2), 158(1), 184(3), 191(6), 208(3), 209(3), 258(5), 265(3), НВК "Домінанта"(18), Русанівський ліцей(6), НВК 141 "ОРТ"(10))

Склад фахового журі
та апеляційної комісії

До уваги журі: перевірка та оцінювання робіт відбудеться в Технічному ліцеї 
о 15:00 21.12.2019 

Завдання

 

НАКАЗ

 

КОМАНДА
НА
ІІІ
ЕТАП

  

Методичні рекомендації щодо викладання інформатики у 2019/2020 навчальному році
    Пошук по сайту
   
   


    Привітання

Навчатись
на відмінно
Бажаєм
вам віднині.
Батькам своїм
на радість,
На славу Україні!

 

 

 Інформація про укриття населення Дніпровського району м. Києва та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

  Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах  загрози або вчинення терористичного акту 

ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

    Інформація для громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО щодо навчання в закладах освіти Дніпровського району м. Києва Контактні телефони:

Дошкільні навчальні заклади:

 044-332-46-82

Загальноосвітні навчальні заклади:

 044-332-46-73,

«Гаряча лінія» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (044)272-04-82, з 9-00 до 18-00

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання   

 

 

 

//
>>>    

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

Графік прийому громадян

BIЛЬНІ МІСЦЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

v sadok

Декларування 2017

Графік роботи управління Пенсійного Фонду України  у Дніпровському районі м. Києва

Субсидії по новому!

Освітня карта Києва

Сплатити комунальні Дитячі садочки м.Київ

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії

Освітній портал «Педагогічна преса»

Портал освітян України «ПЕДРАДА»

 Антикорупційний урок

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

http://uosvitydnr.gov.ua/docs/section/batklvskizboru.pdf

http://www.uosvitydnr.gov.ua/docs/section/OberegnoKIP.pdf

Дніпровська районна філія  Київського міського центру зайнятості


Сайти НЗ району
НВК "Домінанта" Навчально-виховний комплекс
НВК № 30 “ЕкоНад” Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад”<br> (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим <br>вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва
НВК № 167 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м.Києва
НВК № 176 Навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови  – суспільно-гуманітарна гімназія) м.Києва
НВК № 209 «Сузір’я» Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва
НВК Монтессорі Навчально-виховний комплекс Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня) м.Києва
Гімназія № 136 Гімназія № 136 м. Києва
Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини м.Києва
Ліцей "АЙ-СКУЛ" Приватний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів інноваційний ліцей
Навчальний заклад «Гімназія «Столиця» Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» м.Києва
Ліцей № 208 Ліцей № 208 м.Києва
Технічний ліцей Технічний ліцей м.Києва
НВК № 141 «ОРТ» Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва
Русанiвський лiцей Русанiвський лiцей м.Києва
Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) м.Києва
Академія сучасної освіти Cпеціалізований<br> загальноосвітній <br>навчальний заклад І ступеня «Академія сучасної освіти»
СЗШ № 4 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 4 м.Києва
СЗШ № 11 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 11 м.Києва
Спеціалізована школа № 31 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
СЗШ № 42 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва
Спеціалізована школа № 65 Спеціалізова школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов
СЗШ № 66 Середня загальноосвітня школа № 66
СЗШ № 81 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 81 м.Києва
Спеціалізована школа № 98 Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 99 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва
СЗШ № 103 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 103 м.Києва
Спеціалізована школа № 120 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа № 125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 126 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва
СЗШ № 128 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 128 м. Києва
Спеціалізована школа № 129 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
Спеціалізована школа № 137 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 146 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва
СЗШ № 158 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва
СЗШ № 180 Середня загальноосвiтня школа № 180
СЗШ № 182
СЗШ № 184 Середня загальноосвiтня школа № 184
Спеціалізована школа № 188 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови
СЗШ № 195 Середня загальноосвітня школа № 195 ім. В.І.Кудряшова
СЗШ № 201 Середня загальноосвiтня школа № 201
СЗШ № 224 Середня загальноосвiтня школа № 224
Спеціалізована школа № 234 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 м.Києва з поглибленим вивченням економіки і права
Спеціалізована школа № 246 Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
СЗШ № 258 Середня загальноосвiтня школа<br> І-ІІІ ступенів № 258 м. Києва
Спеціалізована школа № 265 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціалізована школа № 327 Спеціалізована школа № 327 І ступеня з поглибленим вивчанням іноземних мов
ДНЗ № 433 "Дивосвіт" Дошкільний навчальний заклад <br>№ 433
Спеціалізована школа-інтернат № 14 Спеціалізована школа-інтернат І – ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціальна школа-інтернат № 26 Спеціальна школа-інтернат № 26 м. Києва
ДНЗ № 368 Дошкільний навчальний заклад<br>№ 368
ВСШ 4 Вечірня середня школа ІІ-ІІІ ступенів № 4<br> м. Києва
ПНЗ
"Зміна"
Позашкільний навчальний заклад<br>«Центр технічної і художньо-естетичної <br>творчості для дітей та юнацтва «Зміна» <br>м. Києва»
ЦДЮТ Центр дитячо-юнацької творчості
СЮТ-ЦНТТМ Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді
ДЮХС Дитячо-юнацька хореографічна студія „Щасливе дитинство”
© 2009-2020. Інформаційна підтримка IT-SOURCE