Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Колегії. Звіти
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна          відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції

    Науково-методичний центр
      • Склад РНМЦ
      • Вчителю-предметнику
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність.
         Інклюзивна освіта.
         Партнерство в освіті

      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО

    Інклюзивно-ресурсний центр № 4
   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:
Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А

 Тел.: +38(044) 332-46-70

&_50-річчя Дніпровського району

http://uosvitydnr.gov.ua/index.php?w=section&cat=13&id=2136

_ Нова українська школа\

_Табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти м. Києва влітку

Тестування керівників закладів освіти з якими планується переукладання контрактів у 2018 році

Проведення весняних толок в закладах освіти Дніпровського району

Співпраця з правоохоронними органами з питань правової освіти

Національно-патріотичне виховання юного покоління

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2016»

Партнерство Відкритий уряд

Україна - НАТО

Протидія корупції

Гранти Київського міського голови

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Консультації з громадськістю



Київська міська державна адміністрація

Дніпровська районна влада

Міністерство освіти і науки України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

Урядовий партал для юних громадян

Київський Палац дітей та юнацтва

Київська Мала академія наук

Український центр оцінювання якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Центр моніторингу столичної освіти

Інклюзивна освіта: база даних освітніх, медичних і соціальних послуг

Світ Молоді - сайт для розумних школярів, прогресивних вчителів та турботливих батьків

Видавництва РАНОК

Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

 Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2019»

Class IDEЯ 2018

Інноватика в сучасній освіті



На головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  
Для звернень громадян Для звернень


Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Адреса: 02218, Київ - 02218, вул. Райдужна, 17-6

Телефон: 044-362-27-10, 044-362-27-12

E-mail: sch120@ukr.net

Веб-сайт: school120.kiev.sch.in.ua facebook.com/SCH120KYYV instagram.com/sсhool_120kiev


Профіль:

Поглиблене вивчення предметів природничо-математичного циклу

Кількість учнів - станом на 03.09.2018 року -  817
Кількість учителів - 53
Середній вік учителів - 40
Рік побудови – 1982 рік , реконструкція - 2009 рік
Загальна площа – 6805 м2
Кількість класних приміщень – 40  Спортивні зали – 1 

Директор школи: Почтар Валентина Леонтіївна

"Моє заповітне бажання - передати тобі ту життєву мудрість, яку називають умінням жити" Василь Сухомлинський (з листів до дочки) 




Наша школа - "ШКОЛА ПОВНОГО РОКУ НАВЧАННЯ":

  • допрофільна підготовка з 1 класу;
  • поглиблене вивчення математики та предметів природничого циклу (з 5-8-го класів);
  • курс "Художня культура" (з 9-го класу),
  • вивчення основ підприємницької діяльності, податкової справи та туристичного бізнесу (в позакласній роботі);
  • здійснюється психологічний супровід учнів та учителів;
  • працює кімната психологічного розвантаження;
  • технологія музико терапії.

       

Назва гуртка Клас День тижня Години занять Кабінет Керівник
1. «Magic English» 8 П’ятниця 15.10-16.45 241 Мартиненко Т.М.
2. «Happy English» 7 Понеділок 15.10-16.45 351 Пугач С.М.
3. Спілкуємося англійською мовою 8 Вівторок 15.10-16.45 104 Шульга Н.В.
4. «Барвиста пластика» 2-7, І група Вівторок, Четвер 15.30-17.25 120 Шевчук Г.В.
2-7, ІІ група 17.30-19.25
5. 5 Військо-патріотичне виховання 10 (дівчата) Понеділок П’ятниця 15.10-15.55 15.10-16.20 101 Ситєнкова В.Г.
6. 6 10 (юнаки) Середа 16.00-17.10 Тир Дзіговський В.В.
П’ятниця 15.10-16.20
7. 7 11 (дівчата) П’ятниця 15.10-16.05 16.10-16.55 124 Кожома Ю.М.
8. 8 11 (юнаки) Понеділок 17.00-18.10 230 Побережний В.В.
9. Географія 6 Понеділок 17.05-17.50 231 Романова В.С.
Четвер 14.20-15.05 231/124
10. «Інформатика» 4 Понеділок 15.10-16.35 229 Стасюк Л.М.
Вівторок 15.10-15.50
5 Вівторок 16.00-16.45
Середа 15.10-15.55 16.00-16.45

 

11. Комп’ютерна азбука 1-Г, І група Понеділок 15.10-15.45 365 Шевчук О.М.
1-Г, ІІ група 15.50-16.25
1-В, І група Середа 15.10-15.45 365
1-В, ІІ група 15.50-16.25
1-Б, І група Четвер 15.25-16.00 229
1-Б, ІІ група 16.05-16.40
1-А, І група П’ятниця 14.40-15.15 229
1-А, ІІ група 15.20-15.55
2-7, ІІ група 16.50-18.25
12. Мистецтво нашого народу 2-7, І група Понеділок, Середа 15.10-16.45 120 Шевчук Г.В.
2-7, ІІ група 16.50-18.25
13. Мистецтво танцю 2-4 Понеділок, Середа 15.00-16.00 Актова зала Івженко Є.В.
Субота 10.00-11.00
5-11 Понеділок, Середа 16.00-17.10
Субота 11.00-12.10
14. Настільний теніс 5-11 Понеділок 16.00-17.10 Фойє Білошедова Л.Ю.
Середа 16.00-17.10
15. Розвиток математичних здібностей 5,7 Понеділок 15.10-15.55 348 Прошак С.В.
Четвер 15.10-15.55
16. У світі математики 8 Вівторок, Четвер 15.10-15.55 349 Петрусенко Л.Л.
17. Самбо 1-4 Понеділок 17.00-18.20 Тир Дзіговський В.В.
Середа 17.30-18.50

 

18. Творча майстерня «Народні ремесла України» 3-А Понеділок 13.10-13.50 359 Шевчук О.М.
2-А 14.05-14.45
2-Б 16.30-17.05
1-Б Середа 14.25-15.00
1-А 16.30-17.05
1-В Четвер 13.10-13.45
3-В 14.00-14.35
4-В, 4-Б 14.40-15.20
1-Г П’ятниця 13.00-13.35
3-Б 13.45-14.25
19. «Флористика» 2-4 (І група) Вівторок, Четвер, П’ятниця 15.00-16.00 238 Чернишова В.П.
2-4 (ІІ група) Вівторок, Четвер, П’ятниця 16.05-17.05
20. «Шахи» 1-11 Вівторок 15.00-16.55 17.00-18.30 230-А Штукун А.В.
Четвер 15.00-16.30 16.35-18.30
21. «Шотокан карате» 1-4 Вівторок, Четвер 16.30-17.40 Спортивна зала Степенко О.О.
Субота 11.30-12.40
22. «Юні футболісти» 2-4 Понеділок 16.00-16.40 16.45-17.25 Спортивна зала Мелешко С.В.
Середа 16.00-16.40 16.45-17.25
П’ятниця 15.20-16.00 16.05-16.45


    Школа співпрацює з ЦДЮТ та СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського району. Заняття розпочинаються о 8.30. В школі п`ятиденний робочий тиждень. В суботу та неділю, а також в канікулярний час, продовжуються заняття в гуртках, клубах та спортивних секціях.

     В школі впроваджуються  інноваційні технології у навчально-виховному процесі, Проводяться  ділові ігри  та тренінги, наукові  конференції, семінари.

    Колектив творчих учителів  супроводжує проектно-пошукову  роботу та керує написання  науково-дослідницьких робіт учнів.

   Висвітлення шкільного життя відбувається в шкільній газеті «Райдуга» .

   Різноманітною є  позашкільної робота: – Учнівська Ліга – Родинні свята – Робота за інтересами: гуртки, студії, секції, клуби – Турбота про здоров`я – Психологічний супровід учнів.

 Оновлена матеріально-технічна база (реконструкція 2009 рік). Форма власності — комунальна.
     В школі працюють  групи подовженого дня для учнів 1-4  класів до 19.00.
Викладання іноземних мов — англійська мова (з 1-го класу).

Середня кількість учнів в класі — 29.

 Гаряче харчування - за державними стандартами та за кошти батьків.

 "ГРОМАДСЬКО-АКТИВНА ШКОЛА":
     Ми реалізуємо модель випускника школи - успішної, озброєної необхідними знаннями вміннями та навичками, громадсько активної, національно свідомої, гармонійно розвиненої, готової до соціальної адаптації у самостійному житті особистості. Громадянсько-активна школа (ГАШ) - це освітнє середовище і центр розвитку мікрорайону, залучення до участі в роботі естетичних студій, спортивних секцій, інтелектуальних клубів за інтересами для учнівської молоді та дошкільників мікрорайону, тісна співпраця з батьківською громадою - акцент в системі виховної роботи школи.

 МИ  СПІВПРАЦЮЄМО:

з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України за темою "Психологічні особливості  підготовки педагогічних працівників до розвитку духовного потенціалу учнівської молоді" (науковий керівник - завідуючий відді
лом педагогічної психології і психології праці, проф. Е.Помиткін);

з Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова, факультетом соціально-психологічних наук та управління, кафедрою управління, інформаційно-аналітичної діяльності  та євроінтеграції;

з Київським національним університетом  будівництва і архітектури;

З Національним авіаційним університетом;
З НТТУ "КПІ";
З Київським університетом ринкових відносин;
З НВПК "Київський університет туристичного та готельно-ресторанного бізнесу тощо


ГІМН ШКОЛИ

З якого ти краю, дівчино?
З якого ти краю, хлоп`я?

Ми всі тут зросли в Україні,
Тут наше вирує життя.
Надія, тепло і бажання,
 Зростають у нас з кожним днем.
І Київ ми всі прославляєм –
Те місто, в якому живем.

 Ми дуже чекаємо Вас!.

Масив, наш всі Райдужним кличуть,
Тут озеро поруч у нас,
А школа сто двадцять зоветься.
Вона зустрічає всіх нас.
Надія,тепло і бажання
Навчитись зростає у нас,

Прихо дьте, приходьте до школи,

      В нашій школі Ваших дітей навчать як бути успішними, активними, вихованими і цілеспрямованими. 
    Їх навчатимуть в сучасно обладнаних класах, з цілодобовим доступом Інтернет;  розважать, поведуть на прогулянку, повезуть на екскурсію та смачно нагодують. Ваші діти матимуть можливість відкривати та розвивати природні здібності та нахили відвідуючи безкоштовно заняття в гуртках, студіях, клубах інтелектуального, технічного та навчального спрямування.


 

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

 





Співробітники
  Почтар Валентина Леонтіївна
       Директор

  Білошедова Лариса Юріївна
       Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

  Боришполь Ганна Іванівна
       Заступник директора з НВР

  Мозуль Марина Юріївна
       Заступник директора з НВР (старша школа)

  Титаренко Антоніна Миколаївна
       Заступник директора з науково-методичної роботи

  Холодова Олена Станиславівна
       Заступник директора з НВР

  Балясна Юлія Володимирівна
       Учитель хімії

  Балясний Євген Леонідович
       Учитель фізичного виховання

  Безверха Любов Володимирівна
       Учитель української мови та літератури

  Біндюг Марина Вячеславівна
       Педагог-організатор

  Богданова Тетяна Миколаївна
       Учитель інформатики, математики

  Бугаєнко Ольга Михайлівна
       Учитель початкових класів

  Вдовіченко Наталія Юріївна
       Учитель географії

  Гаман Наталія Миколаївна
       Учитель початкових класів

  Дзіговський Вадим Володимирович
       Учитель фізичного виховання

  Дмитрієва Тетяна Анатоліївна
       Учитель англійської мови

  Дорошенко Тамара Арсенівна
       Учитель історії та права

  Кобизька Світлана Петрівна
       Учитель обслуговуючої праці

  Кравчук Світлана Миколаївна
       Учитель фізичного виховання

  Крамар Вікторія Олексіївна
       Учитель початкових класів

  Кудрявцева Олена Вікторівна
       Учитель української мови та літератури

  Лішіленко Ольга Володимирівна
       Учитель початкових класів

  Місюра Лідія Василівна
       Учитель англійської мови

  Міщук Олеся Юріївна
       Учитель музики

  Мотренко Ольга Михайлівна
       Учитель початкових класів

  Небелюк Аліна Юр'ївна
       Учитель англійської мови

  Палагута Анастасія Михайлівна
       Учитель математики

  Петрусенко Людмила Леонтіївна
       Учитель математики

  Пугач Світлана Миколаївна
       Учитель англійської мови

  Роке Бетанкурт Лізет Мануелівна
       Учитель музики

  Середюк Олена Василівна
       Учитель початкових класів

  Сидоренко Тетяна Володимирівна
       Учитель початкових класів

  Сідько Олена Володимирівна
       Учитель біології

  Стасюк Любов Миколаївна
       Учитель інформатики

  Стеценко Неля Миколаївна
       Учитель початкових класів

  Терещенко Марина Леонідівна
       Учитель початкових класів

  Тіга Наталія Іванівна
       Учитель української мови та літератури

  Трофименко Надія Степанівна
       Учитель української мови та літератури

  Форділь Надія Іванівна
       Учитель початкових класів

  Шульга Надія Володимирівна
       Учитель англійської мови

  Яковлєва Тетяна Олексіївна
       Психолог

  Яцковська Таміла Миколаївна
       Учитель початкових класів

  Коваленко Оксана Павлівна
       Вихователь ГПД

  Кожома Юлія Миколаївна
       Учитель біології

  Мамарєва Анжела Анатоліївна
       Завiдуючий бiблiотекою

  Мариненко Юлія Іванівна
       Секретар

  Панасенко Галина Олексіївна
       Учитель хімії

  Пиж Валентин Володимирович
       Учитель світової літератури

  Плахотнікова Ольга Василівна
       Учитель світової літератури

  Побережний Віталій Володимирович
       Учитель фізики, астрономії

  Прошак Сергій Володимирович
       Учитель математики

  Скрипка Галина Василівна
       Медсестра

  Слободянюк Тетяна Михайлівна
       Соціальний педагог




    Пошук по сайту
   
   


    Привітання

Навчатись
на відмінно
Бажаєм
вам віднині.
Батькам своїм
на радість,
На славу Україні!

 

 

 Інформація про укриття населення Дніпровського району м. Києва та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

  Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах  загрози або вчинення терористичного акту 

ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

 



   Інформація для громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО щодо навчання в закладах освіти Дніпровського району м. Києва Контактні телефони:

Дошкільні навчальні заклади:

 044-332-46-82, Головний спеціаліст з питань дошкільної, загальної та позашкільної освіти Фальковська Наталія Володимирівна;

 

Загальноосвітні навчальні заклади:

 044-332-46-73, Головний спеціаліст з питань дошкільної, загальної та позашкільної освіти Вовк Ольга Антонівна

«Гаряча лінія» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (044)272-04-82, з 9-00 до 18-00

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання   

 

 

 

//
>>>    

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

v sadok

BIЛЬНІ МІСЦЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Декларування 2017

Графік роботи управління Пенсійного Фонду України  у Дніпровському районі м. Києва

Субсидії по новому!

Освітня карта Києва

Сплатити комунальні Дитячі садочки м.Київ

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії

Освітній портал «Педагогічна преса»

Портал освітян України «ПЕДРАДА»

 Антикорупційний урок

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

http://uosvitydnr.gov.ua/docs/section/batklvskizboru.pdf

http://www.uosvitydnr.gov.ua/docs/section/OberegnoKIP.pdf

Дніпровська районна філія  Київського міського центру зайнятості


Сайти НЗ району
НВК "Домінанта" Навчально-виховний комплекс
НВК № 30 “ЕкоНад” Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад”<br> (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим <br>вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва
НВК № 167 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м.Києва
НВК № 176 Навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови  – суспільно-гуманітарна гімназія) м.Києва
НВК № 209 «Сузір’я» Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва
НВК Монтессорі Навчально-виховний комплекс Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня) м.Києва
Гімназія № 136 Гімназія № 136 м. Києва
Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини м.Києва
Гуманітарна гімназія “Гармонія” Гуманітарна гімназія “Гармонія” м.Києва
Навчальний заклад «Гімназія «Столиця» Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» м.Києва
Ліцей № 208 Ліцей № 208 м.Києва
Технічний ліцей Технічний ліцей м.Києва
НВК № 141 «ОРТ» Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва
Русанiвський лiцей Русанiвський лiцей м.Києва
Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) м.Києва
Академія сучасної освіти Cпеціалізований<br> загальноосвітній <br>навчальний заклад І ступеня «Академія сучасної освіти»
СЗШ № 4 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 4 м.Києва
СЗШ № 11 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 11 м.Києва
Спеціалізована школа № 31 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
СЗШ № 42 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва
Спеціалізована школа № 65 Спеціалізова школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов
СЗШ № 66 Середня загальноосвітня школа № 66
СЗШ № 81 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 81 м.Києва
Спеціалізована школа № 98 Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 99 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва
СЗШ № 103 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 103 м.Києва
Спеціалізована школа № 120 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа № 125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 126 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва
СЗШ № 128 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 128 м. Києва
Спеціалізована школа № 129 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
Спеціалізована школа № 137 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 146 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва
СЗШ № 158 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва
СЗШ № 180 Середня загальноосвiтня школа № 180
СЗШ № 182
СЗШ № 184 Середня загальноосвiтня школа № 184
Спеціалізована школа № 188 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови
СЗШ № 195 Середня загальноосвітня школа № 195 ім. В.І.Кудряшова
СЗШ № 201 Середня загальноосвiтня школа № 201
СЗШ № 224 Середня загальноосвiтня школа № 224
Спеціалізована школа № 234 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 м.Києва з поглибленим вивченням економіки і права
Спеціалізована школа № 246 Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
СЗШ № 258 Середня загальноосвiтня школа<br> І-ІІІ ступенів № 258 м. Києва
Спеціалізована школа № 265 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціалізована школа № 327 Спеціалізована школа № 327 І ступеня з поглибленим вивчанням іноземних мов
ДНЗ № 433 "Дивосвіт" Дошкільний навчальний заклад <br>№ 433
Спеціалізована школа-інтернат № 14 Спеціалізована школа-інтернат І – ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціальна школа-інтернат № 26 Спеціальна школа-інтернат № 26 м. Києва
ДНЗ № 368 Дошкільний навчальний заклад<br>№ 368
ВСШ 4 Вечірня середня школа ІІ-ІІІ ступенів № 4<br> м. Києва
ПНЗ
"Зміна"
Позашкільний навчальний заклад<br>«Центр технічної і художньо-естетичної <br>творчості для дітей та юнацтва «Зміна» <br>м. Києва»
ЦДЮТ Центр дитячо-юнацької творчості
СЮТ-ЦНТТМ Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді
ДЮХС Дитячо-юнацька хореографічна студія „Щасливе дитинство”
© 2009-2019. Інформаційна підтримка IT-SOURCE