Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Колегії. Звіти
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна          відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції

    Готуємося до нового навчального    року

    Науково-методичний центр
      • Склад РНМЦ
      • Вчителю-предметнику
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність.
         Інклюзивна освіта.
         Партнерство в освіті

      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО

   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:
Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А

 Тел.: +38(044) 292-03-98
Факс: +38(044) 292-03-98

_ Нова українська школа\

Табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти м. Києва влітку 2018

Співпраця з правоохоронними органами з питань правової освіти

Партнерство Відкритий уряд

Україна - НАТО

Протидія корупції

Консультації з громадськістю

Благоустрій, озеленення та поліпшення санітарного стану в закладах освіти

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Національно-патріотичне виховання юного покоління

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2016»

Гранти Київського міського головиКиївська міська державна адміністрація

Дніпровська районна влада

Міністерство освіти і науки України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Урядовий партал для юних громадян

Київський Палац дітей та юнацтва

Український центр оцінювання якості освіти

Київська Мала академія наук

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Центр моніторингу столичної освіти

Інклюзивна освіта: база даних освітніх, медичних і соціальних послуг

Світ Молоді - сайт для розумних школярів, прогресивних вчителів та турботливих батьків

Літні пришкільні табори

Видавництва РАНОК

Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

 Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

Class IDEЯ 2018На головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  
Для звернень громадян Для звернень


1-10 | 11-20 | 21-30 | 31-40 | 41-50 | >>Всього: 1246

24/04/2018  |  Учениця СЗШ 201 посіла друге місце у XV Міжнародному фестивалі мистецтв "ДЖЕРЕЛО НАДІЙ"


    Яна Войтеха, учениця 6-А класу СЗШ 201 м. Києва 20 квітня 2018 року взяла участь у Міжнародному фестивалі "Джерело Надій". В номінації "Естрадний вокал".

   Яна посіла ІІ місце, та була нагороджена золотою статуеткою, медаллю та дипломом другого ступеня. Вітаємо нашу юну співачку та бажаємо їй нових творчих злетів та натхнення!

 

докладніше...

24/04/2018  |  ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів»

 
   21.04.2018 року у Києві відбувся ІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Сяйво ПервоЦвітів». На конкурсній сцені учень  3-А класу СЗШ №201 Куктенко Роман виконав патріотичний вірш «Батьківщина». Поважне журі конкурсу високо оцінило професійний виступ учня, який виборов  1 місце у номінації «Театральне мистецтво». Ми вітаємо   Куктенка Романа з черговою яскравою перемогою!

 

докладніше...

24/04/2018  |  «Крила натхнення 2018». Як проходило вручення однієї з найпрестижніших та найголовніших нагород за досягнення в галузі освіти і навчання

  Урочиста церемонія нагородження в рамках щорічного освітянського фестивалю «Крила натхнення 2018» за досягнення в галузі освіти, навчання, виховання, творчості відбулася 20 квітня в НВК №141 «ОРТ» Дніпровського району.

  У цьому році у 10 номінаціях «Освіта. Ідея. Інновація. Успіх», «Інтелектуальна еліта Дніпровського», «Партнерство в освіті», «Крок за кроком – успіх за успіхом», «Учителі важливі», «Творимо себе – творимо Україну», «Разом до успіху», «Авторитет і лідерство», «Майстерність. Креативність. Лідерство. Позитив», «Окрилені творчістю» було нагороджено грамотами управління освіти, подарунками-книгами, медалями, квітами майже 250 осіб.

   Успішних освітян та дітей закладів освіти Дніпровського району привітали Петро Онофрійчук, голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, та Наталія Іваніна, начальник управління освіти.

 

докладніше...

24/04/2018  |  Учні НВК №167 м.Києва у міжнародному проекті «Всесвітній день внутрішнього миру»


  23 квітня вчителями кафедри англійської мови  НВК №167 м. Києва було організовано та проведено цікаві заходи за участю волонтерів з України, Бельгії, Литви та США в рамках міжнародного проекту «Всесвітній день внутрішнього миру» за підтримки «Центру Миру» ЮНЕСКО.


 

докладніше...

24/04/2018  |  Участь учнів НВК №167 м. Києва у освітньому еко-воркшопі для Асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва «Еколого-економічна глобалізація: світові тенденції


   19 квітня 2018 р. учні НВК №167 м. Києва були запрошені до участі в освітньому еко-воркшопі для Асоційованих шкіл ЮНЕСКО м. Києва на тему «Еколого-економічна глобалізація: світові тенденції», який організував та провів НВК №30 «Еконад».

 

докладніше...

24/04/2018  |  Вітаємо випускників НВК №167 м. Києва з ІІ місцем у районному етапі міського конкурсу «Київський вальс-2018»

Вальс, вальс, вальс,
Цей незабутній вальс
Цей неповторний час,
Цей нескінченний вальс…

     Шляхетність, галантність, вишуканість… І ми миттєво переносимося у романтику балу. «Дніпровський бал 2018» став справжнім святом для учнів  навчально-виховного комплексу №167 м. Києва.  Урочистості заходу надало ще й те, що він відбувся у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Розпочався вечір, за традицією, з полонезу. Вишуканість та аристократичність полонезу поступилися чарівній красі вальсу.

 

докладніше...

24/04/2018  |  Старт декади історії та правознавства НВК №167 м. Києва День перший


   Радісною і довгоочікуваною подією для всіх учнів навчального закладу став початок історії та правознавства. З першого дня всі учасники декади опинилися у вирі  яскравих та цікавих подій.

     Відкрили декаду п’ятикласники грою по станціях «Сторінками історії», яку підготували для них учні восьмих класів. Емоційно, злагоджено, результативно виступили команди п’ятих класів, демонструючи глибокі знання історії на таких станціях: «Портретна галерея», «Знайка», «Помандруємо», «Київська Русь», «Мозаїчна», «Скрипторій».

 

докладніше...

23/04/2018  |  Вітаємо переможців другого Київського фестивалю стартапів «Сlass ідея» Турло Максима та Тоджибоєвих Фарзону і Фарруха!

  18-19 квітня 2018 року відбувся другий Київський фестиваль стартапів «Class ідея», організований Департаментом освіти і науки, молоді та спорту. Співорганізаторами фестивалю виступили Київська Мала академії наук учнівської молоді та Київський Палац дітей та юнацтва.

  Пишаємось, що за рішенням громадського журі проект «Школа юних гідів» в номінації «Стартап для Людини» під керівництвом Владимирської Ганни Овсіївни, керівника секції історичного краєзнавства відділення історії Малої академії наук, став переможцем! Команду, до складу якої входять учні НВК № 209 «Сузір’я», було нагороджено кубком із зображенням давньогрецької богині перемоги Ніки.

 

докладніше...

23/04/2018  |  Конкурс “Квест-подорож по країні Казкарія разом із Сухомлинським” в Українському колежі ім. В.О. Сухомлинського До 100-річчя з дня народження великого Педагога


  З нагоди святкування 100-річчя з Дня народження Василя Сухомлинського  Український колеж гостинно відчинив двері для освітніх закладів Дніпровського району м. Києва для проведення  конкурсу  “Квест-подорож по країні Казкарія разом із  Сухомлинським”. 

    Команди знавців творчості великого Педагога  спеціалізованої школи № 65, середніх загальноосвітніх шкіл № 66, № 99, № 180 та № 195ім. В.І. Кудряшова, гімназії № 136 та Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського  змагалися на творчих та інтелектуальних станціях:  «Дитина і мова», «Дитина і природа», «Дитина та історія», «Дитина й мистецтво», «Дитина і традиції», демонстрували свою акторську майстерність під час інсценізації казок та оповідань Педагога, а керівники шкільних команд досліджували актуальність ідей  В.О.Сухомлинського у становленні  Нової української школи.

    Укотре школярі та дорослі перегорнули сторінки біографії Василя Сухомлинського, згадали поради Педагога дітям та здійснили дивовижну подорож у світ його казок та оповідань.

 

докладніше...

23/04/2018  |  ПЕРЕМОГА ЮНИХ БАСКЕТБОЛІСТОК ДЮСШ №3!

 16 квітня в Одесі завершився чемпіонат Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної ліги (ВЮБЛ) (дівчата-2004). Більш ніж переконливо золоті медалі виграла команда ДЮСШ № 3 "Багіра".

  Срібло - в активі ОСДЮСШОР (Рівне), а бронзу здобула ДЮСШ-Бердянськ.В останній грі наша "Багіра" обіграла головних суперниць з Рівно напрочуд переконливо 81:30!

  У заключний ігровий день будо проведено конкурс тренерів. Тут перше-друге місця розділили Лариса Єщенко (ДЮСШ №3!) і Лідія Канцлер (СДЮСШОР ім. Літвака).

  А у гравців провели окрім конкурсу штрафних (виграла Олександра Семенчук – "Багіра!" ще й конкурс снайперів. Тут також найсильнішою стала представниця ДЮСШ №3 Дар’я Кононученко.

 

докладніше...
    Пошук по сайту
   
   


    Привітання

Навчатись
на відмінно
Бажаєм
вам віднині.
Батькам своїм
на радість,
На славу Україні!

 

 

 Графік надання інформаційно-консультативної допомоги біженцям та особам, які потребують додаткового захисту, з питань вивчення української мови, культури, державного устрою України (2015-2016 н.р.)

 Інформація про укриття населення Дніпровського району м. Києва та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

 Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах  загрози або вчинення терористичного акту

 Лист-звернення до громадян від імені СБ України 

 ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ
 

   Інформація для громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО щодо навчання в закладах освіти Дніпровського району м. Києва Контактні телефони:

Дошкільні навчальні заклади:

 (044) 559-27-36, начальник відділу з питань дошкільної освіти Фальковська Наталія Володимирівна;

 

Загальноосвітні навчальні заклади:

 (044) 292-00-83, головний спеціаліст відділу з питань загальної середньої освіти Слюсарчук Наталія Олексіївна

«Гаряча лінія» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (044)272-04-82, з 9-00 до 18-00

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання   

 

 

 

//
>>>    

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

Декларування 2017

BIЛЬНІ МІСЦЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

v sadok

Графік роботи управління Пенсійного Фонду України  у Дніпровському районі м. Києва

Субсидії по новому!

Освітня карта Києва

Сплатити комунальні Дитячі садочки м.Київ

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії

Освітній портал «Педагогічна преса»

Портал освітян України «ПЕДРАДА»

 Антикорупційний урок

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”


Сайти НЗ району
Навчально-виховний комплекс "Домінанта" Навчально-виховний комплекс
Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад” Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад”<br> (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим <br>вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 167 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 176 Навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови  – суспільно-гуманітарна гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва
Навчально-виховний комплекс Монтессорі Навчально-виховний комплекс Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня) м.Києва
Гімназія № 136 Гімназія № 136 м. Києва
Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини м.Києва
Гуманітарна гімназія “Гармонія” Гуманітарна гімназія “Гармонія” м.Києва
Навчальний заклад «Гімназія «Столиця» Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» м.Києва
Ліцей № 208 Ліцей № 208 м.Києва
Технічний ліцей Технічний ліцей м.Києва
НВК № 141 «ОРТ» м.Києва Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва
Русанiвський лiцей Русанiвський лiцей м.Києва
Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) м.Києва
Академія сучасної освіти Cпеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Академія сучасної освіти»
СЗШ № 4 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 4 м.Києва
СЗШ № 11 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 11 м.Києва
Спеціалізована школа № 31 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
СЗШ № 42 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва
Спеціалізована школа № 65 Спеціалізова школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов
СЗШ № 66 Середня загальноосвітня школа № 66
СЗШ № 81 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 81 м.Києва
Спеціалізована школа № 98 Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 99 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва
СЗШ № 103 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 103 м.Києва
Спеціалізована школа № 120 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа № 125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 126 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва
СЗШ № 128 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 128 м. Києва
Спеціалізована школа № 129 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
Спеціалізована школа № 137 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 146 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва
СЗШ № 158 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва
СЗШ № 180 Середня загальноосвiтня школа № 180
СЗШ № 182
СЗШ № 184 Середня загальноосвiтня школа № 184
Спеціалізована школа № 188 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови
СЗШ № 195 Середня загальноосвітня школа № 195 ім. В.І.Кудряшова
СЗШ № 201 Середня загальноосвiтня школа № 201
СЗШ № 224 Середня загальноосвiтня школа № 224
Спеціалізована школа № 234 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 м.Києва з поглибленим вивченням економіки і права
Спеціалізована школа № 246 Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
СЗШ № 258 Середня загальноосвiтня школа<br> І-ІІІ ступенів № 258 м. Києва
Спеціалізована школа № 265 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціалізована школа № 327 Спеціалізована школа № 327 І ступеня з поглибленим вивчанням іноземних мов
ДНЗ № 433 "Дивосвіт" Дошкільний навчальний заклад <br>№ 433
Спеціалізована школа-інтернат № 14 Спеціалізована школа-інтернат І – ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціальна школа-інтернат № 26 Спеціальна школа-інтернат № 26 м. Києва
ДНЗ № 368 Дошкільний навчальний заклад<br>№ 368
ВСШ 4 Вечірня середня школа ІІ-ІІІ ступенів № 4<br> м. Києва
ПНЗ
"Зміна"
Позашкільний навчальний заклад<br>«Центр технічної і художньо-естетичної <br>творчості для дітей та юнацтва «Зміна» <br>м. Києва»
ЦДЮТ Центр дитячо-юнацької творчості
СЮТ-ЦНТТМ Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді
ДЮХС Дитячо-юнацька хореографічна студія „Щасливе дитинство”
© 2009-2018. Інформаційна підтримка IT-SOURCE