Управління освіти
       • Керівництво
       • Підрозділи управління
       • План роботи. Колегії. Звіти
       • Державні закупівлі
       • Бюджет
       • Прозорість та інформаційна          відкритість закладів освіти
       • Документи, розпорядження,
          листи

       • Накази
       • Кадри
       • Вакансії
       • Очищення влади (люстрація)
       • Запобігання корупції

    Готуємося до нового навчального    року

    Науково-методичний центр
      • Склад РНМЦ
      • Вчителю-предметнику
      • Педагогічна майстерня
      • Інноваційна діяльність.
         Інклюзивна освіта.
         Партнерство в освіті

      • Методична допомога
      • Олімпіади. МАН. Конкурси
      • ЗНО

   Районна профспілка освітян

    Школи, лiцеї, гiмназiї, НВК
    Дошкільні навчальні заклади
    Позашкiльнi заклади
    РОС «ДНІПРО»

    Інформаційна лінія
    Об'яви
    Книга відгуків

    Звернення громадян

    Національно-патріотичне    виховання юного покоління

    Контакти:
Поштова адреса:
02105,  м. Київ-105,
пр. Миру, 6-А

 Тел.: +38(044) 292-03-98
Факс: +38(044) 292-03-98

Співпраця з правоохоронними органами з питань правової освіти

_ Нова українська школа\

Тестування керівників закладів освіти з якими планується переукладання контрактів у 2018 році

_Табори відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти м. Києва влітку

Протидія корупції

Партнерство Відкритий уряд

Україна - НАТО

Гранти Київського міського голови

Благоустрій, озеленення та поліпшення санітарного стану в закладах освіти

Головні правила безвізового режиму з ЄС

Національно-патріотичне виховання юного покоління

Консультації з громадськістю

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2016»



Київська міська державна адміністрація

Дніпровська районна влада

Міністерство освіти і науки України

Київський університет імені Бориса Грінченка

Інститут післядипломної педагогічної освіти

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України

Урядовий партал для юних громадян

Київський Палац дітей та юнацтва

Київська Мала академія наук

Український центр оцінювання якості освіти

Київський регіональний центр оцінювання якості освіти

Центр моніторингу столичної освіти

Інклюзивна освіта: база даних освітніх, медичних і соціальних послуг

Світ Молоді - сайт для розумних школярів, прогресивних вчителів та турботливих батьків

Видавництва РАНОК

Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація

 Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018»

Class IDEЯ 2018

Інноватика в сучасній освіті



На головну На головну  
Зробити початковою Зробити початковою  
Додати у вибране Додати у вибране  
Для звернень громадян Для звернень


01/03/2018  |  Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка. (фоторепортаж події)

    27.02.2018 року, в Українському колежі ім. В. Сухомлинського відбувся районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.

На  конкурс були подані заявки на участь від ЗНЗ №№: 11,30, 42, 65, 66, 81, 98,103,120, 125, 126, 129,136,137, 146,148, 167, 176, 180, 182, 191, 195, 201, 208, 224, 228, 246, 258, 265, 272,  Технічний, Русанівський, «Домінанта», СШІ 14, ЦДЮТ. Всього 31 освітніх закладів.

    За умовами конкурсу до програми були включені твори Тараса Шевченка, авторські твори, твори українських поетів про Кобзаря.

    Члени журі відмітали високий рівень підготовки учнів,цікавий вибір репертуару, якість авторської поезії, глибоке розуміння творів, які виконувалися.

   Згідно з критеріями оцінювання виступів учасників конкурсу, журі оцінювало рівень виконавської майстерності,дикцію,постановку голосу,сценічний образ, культуру,ідею та зміст поезій, рівень поетичної  майстерності (для власних поезій).

    Найпереконливішими читцями поезії Тараса Шевченка стали:

    Володарі Гран-Прі - Добровольський Віктор, учень 11-в класу гімназії № 136,керівник Гладіліна Олена Володимирівна; Канюка Неоніла, учениця 11-б класу ліцею № 208,керівник Сирота Валентина Трохимівна.

 І місце: Чайковський Олексій, СШ № 98,керівник Мелащенко Леся Володимирівна; Неспірний Богдан, учень 11-а класу СЗШ № 224, керівник Дерев’янко Світлана Станіславівна

ІІ місце: Кирсенко Ернест, учень 9-б класу СЗШ № 224, керівник Дерев’янко Світлана Станіславівна;

Рєзнік Марія, учениця8-бкласу НВК «Домінанта», керівник Лавринчук Валентина Петрівна;

 Іщенко Соломія та Зелінська Анастасія,учениці 8-б класу Технічного ліцею, керівник Іващенко Марія Сергіївна.

– Куліш Вікторія, учениця 10 класу СЗШ № 180, керівник Онишкевич Софія Василівна;

ІІІ місце – Бондар Анастасія,учениця 8-б класу СШ № 148,керівник Кривошея Світлана Іванівна;

Дмитровська Юлія, учениця гімназії № 191,керівник Жуковська Марія Владиславівна;

Сімонова Єсенія, учениця 11-а класу СШ № 246,керівник Іваніщенко Алла Володимирівна;

Кушніренко Ілля Євгенович, учень 10-бкласу СЗШ № 258, керівник Скляренко Ольга Анатоліївна;

Кравченко Агнеса, учениця 9-в класу Українського колежу ім. В. Сухомлинського, керівник Ткач Л.В.

    За емоційність та артистизм відмічені:

Васечко Олександра,учениця 9-б класу СШ № 65,керівник Перетятько Наталія Григорівна; Дишлюк Павло,учень11-а класу СШ № 120,керівник Безвеха Любов Володимирівна; Чуйко Влада, учениця 8-б класу СШ № 137, керівник Гура Лідія Григорівна; Єременко Анастасія,учениця 9-б класу СЗШ № 146, керівник Ткаченко Ганна Павлівна; Карамова Діана,учениця 9-а класу СЗШ № 258,керівник Скляренко Ольга Анатоліївна;

Слід відмітити цікаву постановку поеми «Причинна» учнів 10 класу СЗШ № 126, керівник Покормяко Т.М.; постановку поеми «Катерина» учнів НВК № 176: Болебрух Марії-Діані, Захаревич Катерині, Виноградову Денису, керівник Чекалюк Ірина Олександрівна.

Дніпровський район на міському конкурсі читців Тараса Шевченка будуть представляти Добровольський Віктор, учень 11-в класу гімназії № 136; Канюка Неоніла, учениця 11-б класу ліцею № 208.

    Переможці будуть нагороджені грамотами районного управління.

    Велика подяка членам журі: Голова журі:  - Актриса театру і кіно, заслужена артистка України  Інна Мирошниченко;

-       Головний спеціаліст відділу з питань організаційно-педагогічної діяльності та позашкільної роботи  Марія Мельник ;

-       учитель української мови та літератури НВК «Домінанта»,
переможець І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «Українська мова та література»  Світлана Тур;

-       Учитель української мови та літератури СШ-інтернату № 14,
переможець І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року2018» у номінації «Українська мова та література» Ірина Захарова;

-       Учитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів
№ 158 м. Києва, переможець І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018» у номінації «Українська мова та література»  Ірина Долотова ;

-       Поетеса, режисер Першого експериментального салону «Віддзеркалення»  Марина Науменко;

-       Поет, музикант, майстер художнього читання поезії  Віталій Кобзар .

    Висловлюємо подяку Українському колежу ім. В.Сухомлинського (директор Кушнір Євген Семенович,заступник директора з виховної роботи Дорофій Ліані Вікторівні) за конструктивну роботу та допомогу в організації районного заходу.

 

Фоторепортаж
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Районний етап XVII міського конкурсу читців поезії Тараса Шевченка.
Фоторепортаж



Архів інформації




    Пошук по сайту
   
   


    Привітання

Навчатись
на відмінно
Бажаєм
вам віднині.
Батькам своїм
на радість,
На славу Україні!

 

 

 Графік надання інформаційно-консультативної допомоги біженцям та особам, які потребують додаткового захисту, з питань вивчення української мови, культури, державного устрою України (2015-2016 н.р.)

 Інформація про укриття населення Дніпровського району м. Києва та порядок оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру

 Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах  загрози або вчинення терористичного акту

 Лист-звернення до громадян від імені СБ України 

 ЦЕНТР ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ВИМУШЕНИМ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ
 

   Інформація для громадян України, які прибувають з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО щодо навчання в закладах освіти Дніпровського району м. Києва Контактні телефони:

Дошкільні навчальні заклади:

 (044) 559-27-36, начальник відділу з питань дошкільної освіти Фальковська Наталія Володимирівна;

 

Загальноосвітні навчальні заклади:

 (044) 292-00-83, головний спеціаліст відділу з питань загальної середньої освіти Слюсарчук Наталія Олексіївна

«Гаряча лінія» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації (044)272-04-82, з 9-00 до 18-00

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання   

 

 

 

//
>>>    

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   

Декларування 2017

BIЛЬНІ МІСЦЯ В ДОШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

v sadok

Графік роботи управління Пенсійного Фонду України  у Дніпровському районі м. Києва

Субсидії по новому!

Освітня карта Києва

Сплатити комунальні Дитячі садочки м.Київ

Всеукраїнська безкоштовна шкільна освітня мережа

Всеукраїнський науково-практичний журнал Директор школи ліцею гімназії

Освітній портал «Педагогічна преса»

Портал освітян України «ПЕДРАДА»

 Антикорупційний урок

Громадська організація “Ла Страда-Україна”

Громадська організація “Ла Страда-Україна”


Сайти НЗ району
Навчально-виховний комплекс "Домінанта" Навчально-виховний комплекс
Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад” Навчально-виховний комплекс № 30 “ЕкоНад”<br> (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим <br>вивченням іноземних мов – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 167 Навчально-виховний комплекс № 167 з поглибленим вивченням німецької мови (спеціалізована школа І ступеня – гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 176 Навчально-виховний комплекс № 176 (спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іспанської мови  – суспільно-гуманітарна гімназія) м.Києва
Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» Навчально-виховний комплекс № 209 «Сузір’я» м.Києва
Навчально-виховний комплекс Монтессорі Навчально-виховний комплекс Монтессорі з поглибленим вивченням англійської мови (дошкільний навчальний заклад-школа І ступеня) м.Києва
Гімназія № 136 Гімназія № 136 м. Києва
Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини Гімназія № 191 імені П.Г.Тичини м.Києва
Гуманітарна гімназія “Гармонія” Гуманітарна гімназія “Гармонія” м.Києва
Навчальний заклад «Гімназія «Столиця» Навчальний заклад освіти «Гімназія «Столиця» м.Києва
Ліцей № 208 Ліцей № 208 м.Києва
Технічний ліцей Технічний ліцей м.Києва
НВК № 141 «ОРТ» м.Києва Навчально-виховний комплекс № 141 «Освітні ресурси та технологічний тренінг» міста Києва
Русанiвський лiцей Русанiвський лiцей м.Києва
Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) Український колеж iм. В.О. Сухомлинського (СШ № 272) м.Києва
Академія сучасної освіти Cпеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Академія сучасної освіти»
СЗШ № 4 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 4 м.Києва
СЗШ № 11 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 11 м.Києва
Спеціалізована школа № 31 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 31 м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
СЗШ № 42 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 42 м.Києва
Спеціалізована школа № 65 Спеціалізова школа І-ІІІ ступенів № 65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов
СЗШ № 66 Середня загальноосвітня школа № 66
СЗШ № 81 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 81 м.Києва
Спеціалізована школа № 98 Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 99 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 99 м.Києва
СЗШ № 103 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 103 м.Києва
Спеціалізована школа № 120 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120м.Києва з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу
Спеціалізована школа № 125 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 126 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 126 м. Києва
СЗШ № 128 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 128 м. Києва
Спеціалізована школа № 129 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 129 м. Києва з поглибленим вивченням англійської мови
Спеціалізована школа № 137 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 137 м.Києва з поглибленим вивченням англійської мови
СЗШ № 146 Середня загальноосвітня школа<br>І-ІІІ ступенів № 146 м. Києва
СЗШ № 158 Середня загальноосвітня школа <br>І-ІІІ ступенів № 158 м. Києва
СЗШ № 180 Середня загальноосвiтня школа № 180
СЗШ № 182
СЗШ № 184 Середня загальноосвiтня школа № 184
Спеціалізована школа № 188 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 188 м. Києва з поглибленим вивченням російської мови
СЗШ № 195 Середня загальноосвітня школа № 195 ім. В.І.Кудряшова
СЗШ № 201 Середня загальноосвiтня школа № 201
СЗШ № 224 Середня загальноосвiтня школа № 224
Спеціалізована школа № 234 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 234 м.Києва з поглибленим вивченням економіки і права
Спеціалізована школа № 246 Спеціалізованої школи I-III ступенів № 246 <br>м. Києва з поглибленим вивченням<br> англійської мови
СЗШ № 258 Середня загальноосвiтня школа<br> І-ІІІ ступенів № 258 м. Києва
Спеціалізована школа № 265 Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 265 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціалізована школа № 327 Спеціалізована школа № 327 І ступеня з поглибленим вивчанням іноземних мов
ДНЗ № 433 "Дивосвіт" Дошкільний навчальний заклад <br>№ 433
Спеціалізована школа-інтернат № 14 Спеціалізована школа-інтернат І – ІІ ступенів № 14 м. Києва з поглибленим вивченням предметів художньо - естетичного циклу
Спеціальна школа-інтернат № 26 Спеціальна школа-інтернат № 26 м. Києва
ДНЗ № 368 Дошкільний навчальний заклад<br>№ 368
ВСШ 4 Вечірня середня школа ІІ-ІІІ ступенів № 4<br> м. Києва
ПНЗ
"Зміна"
Позашкільний навчальний заклад<br>«Центр технічної і художньо-естетичної <br>творчості для дітей та юнацтва «Зміна» <br>м. Києва»
ЦДЮТ Центр дитячо-юнацької творчості
СЮТ-ЦНТТМ Станція юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді
ДЮХС Дитячо-юнацька хореографічна студія „Щасливе дитинство”
© 2009-2018. Інформаційна підтримка IT-SOURCE